there

Když mě přestalo bavit žít, změnila jsem systém. A pak znovu a pak zase.

Notes:
Je ok když je mi hebrlbsk let a netuším, jestli to co dělám má budoucnost, dokud něco dělám
Je ok, když mi bude třicet a (same rules)... i guess.

Tahle cukrárna je divná, to mi na ní chutnalo asi nejvíc. Trochu se mi lepí jazyk na patro z toho slova cukr, ale líbil se mi ten sedmdesátkovo-LA vzhled a o to víc mě pak překvapilo, že je to uvnitř stylizované trochu prvorepublikově. Mají tam dorty z pravý šlehačky a prodávají tam Sněhurku, šlehačkový dort potažený růžovým marcipánem... až doteď jsem si myslela, že přestal existovat když mi bylo deset.


Pamatujete, co jsem psala o Modern Love? Kromě toho všeho jsem k nim nenašla žádný vršek, který by ladil, tak jsem musela jít v podprsence. S hlavou vztyčenou, Bowieho nová China Girl... a v podprsence.

Poslední dobou poznávám tolik zajímavých lidí, nějakým způsobem mě jejich existence uklidnila(prostě jenom to, že jsou). Jakmile přestanu být línej srab, objeví se nejmíň jeden, není to krása?

Comments

 1. Ten exteriér cukrárny na mě působí spíš tak nějak komunisticky, každopádně ne nutně ve špatném smyslu, vypadá to docela zajímavě. A tobě to moc sluší, hlavně na poslední fotce.

  ReplyDelete
  Replies
  1. komunisticky, to přesně jsem řekla taky, když jsem ji popisovala kamarádce :D interiér je ovšem.. och. Jdi se tam podívat :)

   Delete
 2. A náhodou takéto miesta majú inú atmosféru. Mám rada navonok podivné miesta, lebo mi prinesú úplne iný zážitok..:)

  ReplyDelete
 3. hrozne ti to slusi na tech fotkach

  ReplyDelete

Post a Comment

***

Popular Posts